#3 Padesát odstínů dva dny mrtvé babky, co píchá čivavu

5. července 2013 v 17:56 | Fucktard |  Padesát odstínů
Víte, já mám takový poměrně nijak z normálu nevybočující mimoškolní koníček, dělám vše proto, abych se stal… bohem. Bohem a milionářem. To božství se, hádám, nějak stane, ale ty melouny fakt potřebuju získat. Nechci, aby se mi Alláh s Buddhou smáli, že nemám stejně rychlé sporťáky jako oni, no, dokážete si to představit, to by byl fakt trapas. Chtěl jsem si proto opatřit nějaké knihy, abych věděl, jak peníze vůbec "fungují" a proto jsem si objednal pár knih z e-shopu na toto téma.Schody
No, něco podobnýho nám tam láme nohy už pár dekád

Ano, z e-shopu, vím, jsem monstrum, že se nestarám o rozkvět byznysu v našem malém rasistickém homofobním, zkrtáka low-minded, městečku, ale nemůžu nakupovat v místních knihkupectvích, protože nejsem milionář (zatím) a protože nechci stoupat ty schody do knihkupectví, co tam máme. Zlynčujte mě, upalte mě nebo zkrátka šťouchněte na Facebooku, ale ty schody jsou posledním Ďáblovým nástrojem, jehož jediným účelem je zabíjet nevinné. Ale abyste si nemysleli, že jsem takové místní byznysy nepodporující monstrum, tak jsem se šel nejdřív přeptat na ceny knih do toho našeho knihkupectví se schody navrženými zkrátka zřejmě sjetým architektem… El Diabolem!

V tom knihkupectví seděla za vypnutým počítačem jedna dle mého názoru už dobré dva dny mrtvá bábrle. Říkal jsem si, že je to divný, proč má ta babča vyplej komp? Odpověď jsem už samozřejmě znal, ale nechtěl jsem si to připustit, protože by to znamenalo, že jsem v háji.

"Mohl bych vám říct název knížky a autora a vy byste mi pak řekla cenu knížky, a jestli ji máte na skladě?" (Lidi po 120 letech zásadně nezdravím).

A ta bezbožná žena (na první pohled velká pelešnice nacistů):
"Nemohl, já s ním (počítačem) neumím. Já jsem jim říkala, že se to na starý kolena nebudu učit."

Tsunami
Děj odehrávající se v mém srdci

Moje srdce to zlomilo vejpůl a následně se roztříštilo na tisíce kousků. Bylo to jako emoční Tsunami, hurikán Katrina a absence kondomu v gay baru (velkej průser mimochodem, doslova :D ). Co mi kurva je do jejích kolen? Bylo to hrozný. Řekl jsem si, že jsem statná silná žena a jako velkej statnej chlapák jsem zadržoval (nebo zadržovala - teď si nejsem jist) slzy. Navíc se u toho řehnila, jak kdyby řekla joke století. Bravo, bravo, fakticky vtipný, babi, jsi stará a elektro-technicky negramotná, tos vymyslela sama?

"Fajn," řekl jsem jen a odešel.

čivava
Zde údajně velká fisting milovnice

No, prostě, WTF!!! Když vím, že k práci člověk v mým obchodě potřebuje umět s počítačem, proč tam zaměstnávám dvě stě let starou čivava milovnici (s tou čivavou má bezpochyby poměr, ty dlouhé důvěrné pohledy…, i slepý by to viděl). Je tak stará, že má namísto přátel na facebooku přátele opravdové a i přesto ji tam zaměstnají. Tak jsem se prej měl stavit druhý den, že tam bude šéfová, která snad asi studovala Harvard a Yale najednou, že by jako s kompem měla umět.

Do koncentráku s nemocnýma, no ne?

No, tak si přijdu druhej den a naštěstí je zvuk zapnutého počítače slyšet až venku na ulici. Tahle sice uměla s počítačem, ale byla nachlazená a měla chraptivej hlas. No, prostě jako dýka do zad, co vám mám povídat? Přísahám, nevím proč, ale přišlo mi to strašně otravný. Vím, že za to nemohla, nebo mohla, ale tohle jsou věci, za které lidi dnes nenatahujeme na skřipec, ale přišla mi zkrátka opravdu otravná s tím svým chraplavým hlasem. Uráželo mě to jako zákazníka, cítil jsem se pohoršen jako muž a především jako Evropan. Chci toho fakt moc? Prodavačku v knihkupectví, která umí s kompem, a která je zdravá? Když jsem vyšel ven, svěřil jsem se s mým problémem kamarádce, která tam byla se mnou a dokonale mou nespokojenost s jejím hlasem chápala, řekla, že to jde poslední dobou s kvalitou obsluhy v knihkupectví do kytek. No nenaštvalo by vás to? Vy se jdete zeptat na knihy, které vám poskytnou možnost pořádat orgie s Billem Gatesem a Markem Zuckerbergem, prostě párty tájm těch bohatých, a ta prodavačka má tu drzost být nachlazená… Jako kde to žijem? Je tohle ještě vůbec demokracie? A to jsem ještě nezvážil ani možnost, že by mě ta viro-dávajka mohla nakazit.

Chci toho napsal mnohem víc, ale už tak je to dost dlouhé. Nejspíš napíšu další článek s pokračováním.

Ponaučení? I když chcete být dobrým člověkem a občanem, dřív než budete chtít přispět ekonomice ve vašem okolí, zamyslete seStojí vám to za ta příkoří? Jsou to právě tragédie jako tyto, které z nás dělají lepšího člověka. Díky těmto životním tragédiím sice osobnostně rosteme, ale řekněte, není lepší objednat si knížku o osobnostním rozvoji, než čelit těmto životním útrapám jako idiotsky postavené schody a nevyhovující obsluhu kamenných obchodů?

Úvodní obrázek z http://vincentloy.files.wordpress.com/
Schody z http://www.elevestairs.com/
Tsunami z http://esl-bits.net/
Fisting milující čivava z http://www.mirovamariana1.estranky.cz/
Zasloužilá milovnice plynu z http://jtm71.files.wordpress.com/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama