#2 Padesát odstínů nepenetrovaných panen

5. července 2013 v 17:53 | Fucktard |  Padesát odstínů
Napadlo mě, že bych mohl udělat rubriku věnovanou článkům, které by vždy začínaly nadpisem "Padesát odstínů bla bla bla", kde bych psal o svých myšlenkách a mém každodenním životě, který se odehrává každý den, protože to vás, mé fanoušky, ano, mluvím k vám oběma (já vím, moc si lichotím), očividně zajímá. Že z toho dost možná kouká žaloba od jisté pseudoautorky? BRING IT ON, BITCH! A to je další věc, vedle gay porna jsem v minulém článku opomněl další možnost, jak vydělat pořádnej balík.
Ano! Vysoudit z někoho jmění, na kterým se jiný člověk dřel celý život, je taky možnost! Co? Že je to nemorální? Nebojte, 5% z vysouzeného jmění by šlo na charitativní účely matek v teenagerovském věku nebo lépe, cikány, nestrachujte se tedy, mám to celé pokryté.


Ach jo, doufám, že je to moje.


Hádám tedy, že než sesadím z horních příček nejvyhledávánější pojmy na internetu jako Facebook, Youtube a podobné giganty rovnající se mé velikosti, bude to ještě chvíli trvat a ta pseudoautorka si mě asi tak rychle nevšimne a k soudnímu řízení dle mých propočtů nedojde tedy dříve než za dva roky, 11 měsíců, 364 dní, 23 hodin a 18 sekund. Navíc, je tady velká šance, že až se seznámí s mým blogem, začne ho pročítat a… zamiluje se do něj, divíte se jí?


Musím být proto o krok vpřed a musím ty prachy vysoudit z někoho jiného. Všichni známe tu kauzu, kdy dvě americké tlustoprdky (známé také jako bigprdelačky a verlyby - všichni tak to slovo říkáme, netvařte se, že ne), které jsou tak tlusté (možná jste to z přezdívek nepochytili), že když je obě pozřel Otesánek, byly to právě tyhle dvě kravky, které ho dovedly k bulimii. No, zkrátka jsem chtěl nastínit, že tyto dvě dámy mají lehkou nadváhu. No, tak celý svůj život žerou jenom hambáče a cheesy od McDonalda a když jim i Precious řekla, že to s přejídáním v poslední době zřejmě přepískly, tak se ty dvě pipky rozhodly, že budou soudit giganta fastfoodu McDonald za to, že jsou kvůli konzumaci jejich produktů tlusté (čtětě neošukatelné).


Zamyšlená Precious - přemýšlí, koho sní, až vystoupí


Co? Že je to absurdní? Ne, není! Absurdní je, že ten pitomej americkej soudce zvažoval, že ten případ opravdu vezme. Neberte mě špatně, já taky moc ten olejem mozky naplňující fastfoodovej řetězec nemusim, ale každej své váhy strůjcem. Ale chápu to, já být nikdy nepenetrovaná 25-letá stará panna, tak soudim každýho na potkaní - jen tak, z hořkosti.


Takže, protože jsou ty holky očividně mým vzorem, protože jsem si díky nim uvědomil, jak poctivě přjít k velkým penězům, tak jen tak obcházím příkopy a kanály a skáču do nich, jen abych potom mohl ze stavebních firem vytřískat velký prachy? Kdo potřebuje levou nohu, když místo ní můžu mít 30 melounů! No ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama