#5 Padesát odstínů audio zábavy na hřbitově

5. července 2013 v 18:08 | Fucktard |  Padesát odstínů
Kterej kretén řekl, že ve zdravém těle zdravý Poltergeist? Celý den vykořisťuju mé svaly a plíce a celý den se mi nechce nic jiného, než blít, což je pro lidi, co dříve měli tendenci strkat si prst do krku, zkrátka… BUMMER! V tomhle případě spíš BLUMMER!Ne, prdel, to není můj pokoj. Ewww!!!

Jak jsem slíbil mé spřízněné duši (je na začátku S nebo Z - nemám energii přemýšlet, nechám tam, co tam je a Alláh mi pomáhej), mé skále, mému duchovnímu vůdci, mému life kouči - družinářce ze základky (celý incident zde), celé léto chci věnovat tomu, abych se dostal do formy. Tak jsem dneska vstal, že se do toho dám, kvůli tomu jsem si včera večer i uklidil pokoj, COŽ NIKDY NEDĚLÁM, takže teď mám ještě depky kvůli tomu, že mám uklizeno, že jsem porušil dohodu sám se sebou, že pokud nemá přijít návštěva, která mi přivede orgasmy, NIKDY SI NEUKLIDÍM POKOJ, já vím, jsem sketa!

Fajn, přiznávám, není to vůbec špatná kniha.

Takže jsem knížku "Čtyři dohody" četl úplně zbytečně, fajn, nedočetl jsem ji, protože obsah zbytku knihy jsem znal z knih jiných, si myslím… ááá ty emoční kecy se prostě dál číst nedaly, neříkejte to Daenerys, jsme spolu ve stejným knižním klubu! Nevím jestli byla horší "Tajemství" nebo "Čtyři dohody"! A jestli teď budu mít nějaký "špatný džu džu" kvůli tomu, že tady v tomhle článku ty knihy znehodnocuji a znepřáteluji si vesmírné síly, "přitáhnu" si zmrzlinu s čokoládou a můj sportovní den, ano, svižnou chůzi nazývám sportovním dnem, skončí… někde, nedokážu přijít na konec věty, jsem unavenej, vyždímanej, chcete po mně moc moji neexistující čtenáři! Jsem zkrtáka nezodpovědnej pisálek. Odedneška si ty konce vět a myšlenek budete vymýšlet sami.

Jsem blázen, když se po dvou dnech cvičení divím, že nemám six pack?

No, tak jsem začal tím, že jsem šíleně legálním způsobem stáhnul přes torrent "Insanity workout", což bych já po dnešku hodnotil jako něco mezi Zumbou a Pilates. Hovno! Je to fakt / fuck šílený! Člověk si řekne, že to Insanity dali do názvu kvůli prodeji, světe, kul oči, drbej kulky, ale ne, není tomu tak! Lidi, poprvé dostáváte to, co vám název slibuje! No, nemám moc dobrou fyzičku, vydržel jsem cvičit jenom třicet minut. Pak jsem přestal a cvičil jistou sestavu, kterou údajně mají cvičit mariňáci, když jsou v terénu a nemají s sebou po kapsách posilovnu, že se tak prý udržují ve formě. No, taky záhul. Pak jsem sednul na něco připomínající rotoped a jezdil na něm hodinu. Dal jsem si sprchu, výjimečně jsem při ní byl nahý a pak vyrazil ven na hodinovou procházku, protože prej chůze je nejlepší kardio.

PO CELOU TU FYZICKOU AKTIVITU SE MI ZVEDAL KUFR! Zřejmě proto, že moje tělo asi nebylo připraveno na takovej germánsky křesťanskej přístup a tak si řeklo: "Co ti hrabe?! Na, tady posíláme nahoru oběd, abychom jakožto tělní unie daly najevo svůj nesouhlas s tvým počínáním. S obědem posíláme písemnou žádost s podpisy trávicí a vylučovací soustavy. Nahoru zasíláme slíbený oběd a přestaň trapčit! Buď spokojený s tím jak vypadáš, jsi krásný jak uvnitř tak i navenek!" Jenže můj žaludek se mě snažil těmito žvásty obelhat už dříve, tak jsem mu řekl, ať zmlkne, že jinak nedostane večeři!

Skvělá audio kniha, nejvíce doporučuji lidem s problémy s počůráváním (vážně!).

Na ty hodinové procházky chodívám už dlouho, proto vím, že člověk tak dostává šanci vyčistit si hlavu, popřemýšlet o životě a smrti. Začnete se ptát kam směřujete, budete si schopni splnit své cíle, jste na sebe hrdí, udělali byste něco jinak, čeho litujete, jaké jsou vaše TOP 5 celebrity, se kterými byste chtěli mít sex? A právě těmto otázkám a náladě, které tyto otázky přináší, jsem se chtěl vyhnout (fajn, na tu poslední se vždycky najde čas)! Tak jsem si do mobilu, opět velmi legálním způsobem, stáhnul audio knihu od americké komičky jménem Sarah Silverman, dal ji do mého Menzesu (jméno mojí červené Lumie), dal do něho (ano, moje Lumie je chlapák) polorozbitá sluchátka a vykráčil na cestu plnou zábavných povídek, příhod a pohledů na svět v angličtině v komickém balení.

Všem doporučuju, ta ženská je génius. Díky ní a jenom ní jsem si uvedomil, že jsem silná sebevědomá žena židovského původu, která si dokáže prosadit jméno v muži ovládané společnosti (holt veldejší účinek, no). Asi jsem vypadal hodně divně, když jsem se procházel kolem hřbitova a dostával tam výtlemy kvůli té audioknize, ale jsem v klidu, komu to ti mrtví řeknou? Nikdo se to nedozví, vezmu si to do hrobu. Obecně když si někoho všimnete se sluchátky, předpokládáte, že poslouchá muziku (ano, už jsem na tom hřbitově i tancoval), ale když vidíte někoho se sluchátky, kdo se za břicho popadá na hřbitově osamotě, važte si toho! Protože kde a kdy jinde tohle uvidíte? Ano, foťte a točte, následně házejte na Instagram a na Youtube (čistou náhodou weby se stejnou návštěvností jako můj blog… mlčte! - je to tak, kdo tvrdí něco jiného, jen slepě závidí!)!

Úvodní obrázek z http://upload.wikimedia.org/
Ne můj pkoj z http://media.tumblr.com/
Čtyři dohody z http://www.zivotbezobav.cz/
Insane workout z http://fashionablethings.com/
Sarah Silverman - Bedwetter z http://24.media.tumblr.com/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama