#6 Padesát odstínů pedofilního exorcismu

20. července 2013 v 21:55 | Fucktard |  Padesát odstínů
Sedím na zemi u postele, na které mám noťas, na kterém mám položený větrák (ne určený na notebooky, normální) a dívám se na ten bordel v mém pokoji. Svítí sem nepříjemně zapadající slunce (kdo vymyslel slunce je idiot) a začíná to tu zapáchat. Možná je to ten bordel, možná jsem to já. Jsem to já, definitivně.


Fajn, překecali jste mě, jdu se vysprchovat.

Strašně dlouho jsem nenapsal článek do Padesáti odstínů, což je vzhledem ke jménu tohoto blogu docela bummer. Budu muset začít pracovat na mé sebekázni, oňk ...

Věříte na duchy? V našem domě je jeden pokoj, o kterém by se dalo jakože říct, že v něm straší, a ano, uhodli jste, je to zrovna můj pokoj. Z mého pokoje jde zkrátka i vycítit jistá... negativní energie, či co. Jednou, to bylo za mých křesťanských let, jsme zavovali i faráře, aby nám to tady nějak "očistil". Pokud koukáte na dřív úžasnej seriál True Blood (bóže, teď je to taková sračka!), tak tam byla epizoda, kde se snažili vymítit Ďábla z domu pomocí zpěvu, nějaký trávy, kuřidla nebo kadidla a svěcené vody. Náš zdejší farář neměl prostředky produkce americké televize HBO, tak si jen vystačil se svěcenou vodou. No, šel do každého koutu našeho domu, "posvětil" ho = ten kid fucker zacákal vždycky půlku zdi svěcenou vodou a modlil se.

A ano, nebojte, chtěl jsem se ho zeptat, kolik dětí za své působení stihnul zneužil, na které je pyšný nejvíc, které by doporučil na sjezdu ve Vatikánu, který chlapeček dával nejlepší head a podobně, ale říkal jsem si, že dokud nevyžene toho (asi) ducha z mého pokoje, že ho nebudu provokovat.

Fešanda, co?

No, zacákal nám pár těch pokojů (vím, zní to, že nám ejakuloval na celej barák, možná by to mělo i lepší účinek). No, a přišla řada na můj pokoj. Nikdy na to nezapomenu :D. Přišel ke mně do pokoje, zastavil se a v jeho pobožném ksichtě mu prostě bylo vidět zděšení. Šel do mého pokoje, do každého rohu kápl rychle pár kapiček a bral nohy ramena, zem se jenom prášila! Ano, to co je v mým pokoji, vystrašilo faráře! :D. That's some funny shit.

A nevím, možná si to všechno jenom vždycky vsugeruju. Vždyť vzbudit se proto, že vám něco kouše ruce nebo na vás něco dýchá... záležitost dospívání!

Zrovna dneska jsem se vzbudil, vstal, mám postel přímo u zdi a na té zdi byl šíleně velkej flek. Docela mě to vyděsilo. Vypadalo to jako obrys nějaké postavy, která leží vedle mě. Říkal jsem si, že to mohlo být třeba od toho, že jsem se v noci odekryl, přitiskl jsem se na tu zeď a třeba to byl jenom můj pot. No, tohle si říkám, abych byl schopen v noci usnout, ale i tak vím, že se tohle nestalo, protože jsem blázen a vždy po tom, co se umyju, spím v teplácích, tričku a mikině, takže ten pot projít přes dvě vrstvy nemohl, ale pšt... potřebuju v noci usnout!

Zrovna nedávno jsem četl článek v Enigmě, jak jednu paní před zraky jejich děti "něco" znásinilo. No, doufám, že ten můj Casper alespoň použije kondom. A jesti má Casper syfilis, tak ať si mě nepřeje!

Dokonce jsem si do Menzesu stáhnul aplikaci, která dokáže v noci nahrávat jakékoli zvuky, když člověk spí. Bojím se, že když tu aplikaci na noc zapnu, že se tam fakt něco nahraje :D.

Zdravím, jmenuji se Casper a mám syfilis.

Ale kdo ví, třeba se dá všechno vysvětlit tím, že mám moc divoké sny a vekou představivost. Ááá, už to vidim, dneska neusnu a budu zase celou noc čumět na stand upy amerických komiků...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Schmetti Schmetti | E-mail | Web | 21. července 2013 v 15:54 | Reagovat

Já na duchy věřím, protože prostě existují a tečka :-D Jsem zvědavá, co se u tebe bude dít dál, doufám, že napíšeš brzo článek :-D

2 Petr Petr | 22. července 2013 v 10:14 | Reagovat

[1]::-D

3 es ef es ef | Web | 22. července 2013 v 16:26 | Reagovat

Bordel v pokoji mám taky.

4 Vendy Vendy | Web | 24. července 2013 v 19:50 | Reagovat

Šmarjá, tohle je fakt drsný.
Chudák farář, takové podezírání... co když byl z těch normálních? Nekřivdi mu...
To by mě zajímalo, co teda v tom pokoji máš, když pominu avízovaný bordel. :-)

5 Fucktard Fucktard | Web | 24. července 2013 v 20:00 | Reagovat

[4]: Doufám, že je pedofil! Kdyby nebyl, byl by to docela trapas, protže to o něm říkám aždýmu ve městě :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama