AIDS, jablko a kokain... takhle se hubne, blbky!

24. července 2013 v 13:55 | Fucktard |  Témata týdne
Pořád musím myslet na ty takzvané anorektičky. Proč jsou tak hloupé? Copak neví, že nejlepší dieta je AIDS anebo kokain? Copak neznají Christiana Balea? Co je na tom tak složitýho? Jednou denně jedno jablko zajíst několika gramíky (ne šňupat!) kokainu! Nejlepší hollywoodská dieta!


Nesčetný počet výhod, fajn, lze to spočítat, je jich pět:
  1. Žádný jojo efekt!
  2. Hubnutí, které si vážně užijete (euforie, pocit štěstí, zvýšené sebevědomí)!
  3. Nehrozí žádné zdravotní potíže (poznámka pro lékaře: Pšt!)
  4. Vše bez cvičení!
  5. Slabá vůle není problém, protože hádejte co, kromě jiného kokain je droga vyvolávající závislost! Vždy se vám připomene pro užití další dávky v podobě fyzicky nezvladatelných bolestí, takto kokain hubne přímo za vás!

Jak vidíte, spojení jablka a kokainu poráží anorexii na celé čáře! S anorexií se vystavují potíže jako deprese, pocit méněcennosti, suicidní myšlenky, pocit ošklivosti, neustálá nespokojenost se sebou samým. Kokain vyvolává přesně opačné účinky, navíc radikálně snižuje chuť k jídlu až do bodu, kdy po jídle vůbec nebudete toužit! V tom na scénu přichází naše jablko! Jablko vás udrží na živu, kokain odbourává tuky!

Vědci a lékaři se shodují, že tato dieta filmových hvězd je naprosto stejně riskantní jako enorexie, proč tedy nehubnout s pocitem štěstí?

Cocaine Apple © (název diety, zkracuje se na CA) doporučuje pět výživových poradců ze čtyř!


Ne, jak sami víte, tento blog nemá jiný, než edukační význam, nemáte zač, lidstvo, proto se vyjádřím k věci i s vážným výrazem.

Není divu, že se zakládají blogy s pozitivním přístupem k mentální anorexii. A navíc "pro ana blog", pošahanější jméno ty holky vymyslet nemohly? Je to retardovaný.

Dnešní model (vzor) ženského těla je diktován různými médii v podobě časopisů a magazínů, filmů, televizních seriálů, slavných osobností,... Není tedy divu, že slabší jedinci mají potřebu tomuto nátlaku podléhat. Problém je, že mentální anorexie je nedílnou a obrovskou součástí životního stylu a ten není nikdy lehké měnit.

Nejlepší na tom ale je, že tyhle "pro ana" anorektičky vlastně ani NEJSOU anorektičkami. Jsou jen pitomé, stejně jako mnoho celebrit. Správný anorektit nejí proto, že si to zakazuje, ale proto, že sám z vlastní vůle nechce nebo nemá potřebu jíst.

Takže proč se to jmenuje Ana, když to má být něco jako třeba Mana, protože se jedná pouze o mentální anorexii (bytí anoušem z vlastní vůle).

Nejhorší na celé věci je, že se zde vytvořila komunita, ve které se každý navzájem povzbuzuje a, bohužel, snad ještě horší je, že se té komunitě dostává čím dál větší pozornosti. Chápete jak je to šílený? Lidé si navzájem pomáhají se zabít a být nešťastní. Vždyť je to na hlavu! Co mi ale přijde nejvíc "fucked up" je, že aby se člověk naučil nejíst, musí člověk vynaložit obrovské úsilí pro to, aby nejedl! S tímhle problémem se potýkají kulturisti, obézní lidé snažící se redukovat svou váhu a podobně. Proč tedy nevzít to obrovské množství energie a úsilí, které vkládám do toho, abych si dokázal odepírat jídlo a nevložím je do toho, abych svou váhu redukoval a své tělo zpevnil starými dobrými ozkoušenými způsoby, jako, hm... nevím, třeba cvičit a správně jíst?

Ale není divu, vždyť se podívejte, není málo celebrit, ke kterým se dá ohledně mentální anorexie vzhlížet:

1. PORTIA DE ROSSI

Známá herečka ze seriálu "Ted a spol" a "Ally McBealová" je už několik let vdaná za známou americkou moderátorku a komičku Ellen Degeneres. Portia napsala knihu, ve které svým čtenářům sdělila, jak moc se během natáčení "Ally McBealová" nenáviděla kvůli své sexuální orientaci a kvůli svému tělu. Trpěla bulimií, mentální anorexií a vším možným. V knize se i zmiňuje o tom, jak dokázala tyto příjmy potravy porazit, takže knihu doporučuju, ty části o sebenenávsti jsou skvělé (v jedné talk show předčítala) a myslím, že to je jeden ze zdrojů, které by pro ana mentální anorektičky mohly využít, protože tyto názory nepochází od člověka jakožto vnějšího pozorovatele, ale od někoho, kdo si tím vším prošel, proto vás nebude soudit a bude vám rozumnět, já ne, já se vám budu smát a žrát pizzu před vašimi zraky.

2. CALISTA FLOCKHART

Manželka Indiany Jonese, hlavní představitelka seriálu "Ally McBealová", teprve nedávno přiznala, že byla obětí mentální anorexie. Calista toto dlouho popírala, nicméně její tehdy kolegyně Portia de Rossi se o ní zmínila ve smyslu, že ji mrzí, že spolu tehdy během natáčení nemluvily, protože se obě potýkaly se stejnými problémy.

3. JANE FONDA

Jane Fonda, žijící hollywoodksá legenda, je spíše chodící reklamou na bulimii, ale není nezvyklé, že mentální anorexie jde rukou v ruce s bulimií. Však víte, když "selžete" a těch pět centimetrů chlebové kůrky jako nenažranci po celém dni odpírání sníte, bulimie se stane v této chvíli vaší nejlepší kamarádkou.

4. SNOOKI

Pokud dobrovolně trpíte mentální anorexií, bravo, gratulace, trpíte dobrovolně stejnou nemocí, kterou dobrovolně trpěla hvězda reality show "Jersey Shore" Snooki. Co? Že vám kleslo IQ o 100 bodů? Co takhle se najíst? Je asi těžké uvěřit, že dnes někdo tak plnoštíhlý jako Snooki (btw: Best name ever!) dříve trpěl mentální anorexií. Nicméně holky, když je Snooki chytřejší než vy, protože se z toho vyhrabala, je opravdu třeba se zamyslet nad tím, jestli jste vážně, holky a gay kluku, neudělali s mentální anorexií špatné rozhodnutí.

5. TARA REID

Známá tvář z "Prciček" si asi moc reálných prciček neužila, protože se po rozchodu se svým přítelem potýkala s problémy mentální anorexie. To, že vás kluk opustí, neznamená, že to bylo proto, že jste tlusté, možná to bylo proto, že jste jednoduše krávy (původně tam bylo píči, ale rytmicky to nevycházelo :D). Nenapadlo nikoho? A pomalu se dobrovolně zabíjet kvůli někomu, kdo už o vás ani nestojí... RETARDOVANÝ!

6. ALANIS MORISSETTE

Skvělá hudebnice a zpěvačka, u které se každý modlí, aby ji vždy nějaký chlap odhodil jako kus špinavého hadru, protože pak píše a skládá nejlepší kousky její karierý, se také přiznala, že se dříve také uchýlila k mentální anorexii. Dneska je kypřejších tvarů. And isn't that ironic?

7. MARY-KATE OLSEN

Zámožna mafiánka (fakt!) Mary-Kate se kvůli tlaku v hollywoodu také stala obětí mentální anorexie a dobře udělala, protože od své sestry Ashley byla do té doby k nerozpoznání!

8. VICTORIA BECKHAM

Již dlouhou dobu je známo, že v rodině Beckhamových je ona tou, co má mozek, proto je překvapující, že se nehodlá vzdávat svého "nejím šest dní v týdnu" postoje. Je velkou módní ikonou, proto se kvůli ní musela vymyslet konfekční velikost nula, kterou sama proslavila.

To by myslím ze světa celebrit stačilo, co se týče můžských zástupců, je jich plno, ale žádný z nich se k tomu nepřizná, protože se domnívají (správně), že anorexií trpí gayové, kteří se přiznat nebojí, na druhou stranu, k čemu se gayové nebojí přiznat, že?
Ale chlapi se spíše přiklání k bulimii než k anorexii, protože takhle můžou jíst, že to jídlo v nich nezůstane, to už je jiná.

Ze světa nás normálních smrtelníků bych uvedl pár zajímavých příladů.

1. Matka nechce zasvětit svou dceru do tajů anorexie

No tak! Tohle je vyloženě vtipný a hned ze dvou důvodů! Matka? To jako fakt? Podle mě je totiž nad slunce jasné, že se jedna a transvestivního bratránka! A další věc, která mě uchvacuje, proč ta malá holčička vypadá jak mluvčí firmy Michelin? Ne, chápete? Matka (trans. bratránek) se nechce dělit o moudro získané z anorexie. Nebo lépe! Ta malá je takové to dítě tyran, všechno sežere a mlátí svou matku a na chudáka mamku pak nic nezbyde! Proč si myslíte, že nosí tolik make-upu? Že by se nám někdo snažil zakrýt modřiny?

2. Chci zhubnout... protože, vypadat dobře prostě nestačí?

Modeling je těžkej tvrdej byznys. Prej s tím, jak moc z vás vyždímají, je to takhle: 1. Hudební průmysl, 2. Modeling, 3. Filmový průmysl. Tento zdravý dobře vypadající model jménem Jeremy Gillitzer hladověl několik dnů, potom několik dní zvracel a při tom všem ještě posiloval. Aneb návod jak zemřít za šest týdnů! Jeho úmrtní váha byla necelých 30 kg. Inspirace - NIKDY TO NEVZDÁVAT, že?!

3. A cena za největší šlapku jde k...

Fajn, nebyla to šlapka, ale jak nezvete jinak člověka, co chodí 12 hodin denně, jen proto, aby nejedl a zhubnul. Na konec si dáváme ale někoho se šťastným koncem, protože tahle profesionální šlapka skončila na 18 měsíců v nemocnici, ale svou nemoc porazila. A kdo ví? Třeba šlape dodnes.

Chýlíme se konci a neodpustím si svěřit se vám s něčím. Vím, že to ze mě dělá špatného člověka, ale nějak mě zkrátka hřeje u srdce, když vidím člověka, jak se mučí, aby zhubnul a pak se nechá zlomit a HŘEŠÍ a v nejlepším případě pak zvrací, takže následujících pár obrázků je věnováno našim anorektárnám:

Informativní zdroje:

Celebrity:
Calista Flockhart z http://cdn.blogs.sheknows.com/
Mary-Kate Olsen z http://thumbs.ifood.tv/
Alanis Morissette z http://img2.timeinc.net/

Jídlo:

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nolmë Nolmë | E-mail | Web | 24. července 2013 v 17:00 | Reagovat

Pobavilo :D (jestli to mělo být seroózní tak se omlouvám).

2 Fucktard Fucktard | Web | 24. července 2013 v 17:03 | Reagovat

[1]: Proč se všichni omlouváte? Pokud vám něco přišlo zábavný, dobře pro vás, pokud na vás působilo něco vážně, dobře pro vás :D. Přece se nemůžu urazit za to, jak čtenář mnou podanou věc přijme. Dík ale za přečtení a za koment ;-)

3 majdajackson majdajackson | 24. července 2013 v 18:09 | Reagovat

Tak nejdříve jsem nevěřila tomu, že někdo radí jak hubnout díky kokainu a jablku, ale pak mě tento černý humor pobavil, jinak to bylo pro mě přínosné, dlouho jsem si tak dobře nepočetla... :D

4 Fucktard Fucktard | Web | 24. července 2013 v 18:23 | Reagovat

[3]: Dík. No, je pravda, že samozřejmě nic z toho není myšleno vážně, ale ta "dieta" o jablku a kokainu se v hollywoodu vážně děje a je to prej zatraceně účinný :).

5 shomien shomien | Web | 25. července 2013 v 9:44 | Reagovat

hahaha, ale je pravda, že znám pár lidí z okolí, kteří pomocí kokainu zhubli třeba 20 kg během 2 měsíců, tak třeba na tom vážně něco je! Tak Let´s go pro kokain :D

6 Iffie Iffie | Web | 25. července 2013 v 14:12 | Reagovat

CA? Aby nakonec prodej kokainu drasticky nestoupl, bůh ví, co jsou ty holky schopný udělat. :D

7 hayley hayley | Web | 25. července 2013 v 16:19 | Reagovat

Další téma týdne bude CA :D

8 es ef es ef | Web | 30. července 2013 v 12:59 | Reagovat

Těch 5 bodů je geniálních.

9 Fucktard Fucktard | Web | 31. srpna 2013 v 17:13 | Reagovat

[8]: Díky.

[7]: Svělý, článek už mám hotovej :D.

[6]: To chceš jako říct, že je s mojí dietou něco v nepořádku? :D

[5]: Fakt jo? Asi taky po něm sáhnu.

10 Corneille Corneille | Web | 1. září 2013 v 20:37 | Reagovat

:D :D .... líbí se mi heslo bulimie. To má něco do sebe!

11 Ainree Ainree | Web | 24. října 2013 v 14:04 | Reagovat

"Ana blogy" bych nechala automaticky rušit a klidně bych jako důvod uvedla ohrožování tělesného a duševního zdraví.
Mimochodem ta pizza vypadá skvostně :-)
A upřímně se přiznám, že když někdo v mém okolí začne držet dietu, čirou náhodou objevím nějaký sladký recept, který si musím nutně zkusit upéct :-D

12 Caseyaneva Caseyaneva | E-mail | Web | 22. září 2017 v 17:06 | Reagovat

<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>Click here!..</a>

13 Smithb957 Smithb957 | E-mail | Web | 17. června 2018 v 7:54 | Reagovat

You have brought up a very  excellent   details ,  regards  for the post. edceekedkcecadbe

14 Pharmg166 Pharmg166 | E-mail | Web | 18. června 2018 v 0:27 | Reagovat

Hello! indian viagra http://via3indian.com/#4.html

15 KIRAPalo KIRAPalo | E-mail | Web | 11. července 2018 v 21:22 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar situation leads to worsening feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that fluid does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/how-to-reduce-swelling-during-pregnancy-fast-and-easy>how to reduce swelling while pregnant</a>

16 Smitha435 Smitha435 | E-mail | Web | 4. srpna 2018 v 14:48 | Reagovat

I'm pleased that I seen this website, precisely the proper information that I was trying to find! bekeeddkgacdaacd

17 Smithg749 Smithg749 | E-mail | Web | 4. září 2018 v 18:09 | Reagovat

As I web site possessor I believe the content material here is rattling great , appreciate it for your hard work. You should keep it up forever! Good Luck. fbedbbcgeebkdekb

18 Tyurikovskils Tyurikovskils | E-mail | Web | 5. září 2018 v 16:58 | Reagovat

muestras slo cialis viagra

<a href=http://viagrasofttabsrx.com/>buy viagra</a>
    <a href="http://viagrasofttabsrx.com/">buy viagra</a>

viagra cost with prescription

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama