Anální piráti a ližsestry by neměli být rodiči, protože... proč vlastně?

5. července 2013 v 18:06 | Fucktard |  Občas vážně
Hlavně ne děti buzíkům. No, kdo je se mnou? Přece nechceme, aby ty naše dětičky byly vychovávány nějakýma análníma pirátama, kteří navrh mají určitě AIDS, které dítě stopro chytne při jakémkoli fyzickém kontaktu. Je jasné, co by se dítěti, které by vyrůstalo s homo párem, stalo. Určitě by bylo svědkem jedné velké sodomie s velkým S. Však víte, ten homo pár je tak bezohlednej a zvrácenej, že bude mít sex před zraky vlastního dítěte, o které tak dlouho bojovalo.
Moje reakce na tento článek: Vašek není nic jinýho, než "Publicity whore".
Zkrátka mě namíchly reakce mých drahých spoluobčanů v diskusi.

(Nebojte, to nahoře je jen čistá ironie, v celém článku najdete to, co hledáte!)V homo rodinách se nedoporučuje projíždět tatínkovu historii

Bezpochyby bude dítě těmi přírodními a společenskými abominacemi pohlavně zneužíváno. Protože když jste kluk na kluky, znamená to samozřejmě na kluky všeho věku. V hetero páru, nebo jak my všeználkové a všudybylové říkáme - v normálním páru, by se tohle nestalo. Tam dítě své rodiče nikdy nemá šanci načapat při Bohem dovoleném, vládami tolerovaném, biologií vyžadovaném "aktu věrné čisté lásky". Protože nadupaný hetero pár vždy kupuje letenty, letí vždy na jiný kontinent, zamkne se v pronajmutém domě, zamknou se ve sklepě, přiklopí se dekou a teprve potom mají sex. Zkrátka zodpovědní, to jsou hetero rodiče. Buzící vlastně ani nemají smysl pro zodpovědnost a jejich styl života jim brání v tom vychovat z dítěte slušného člověka. Proto musíme zveřejňovat karikatury a zesměšňovat její aktéry v ní, protože to je jediný možný způsob, jak se s aktuálním problémem vypořádat jako hlava státu. Pardon, bývalá hlava státu, doufám Vašíku, že to čteš, a že tě poslední věta rozbrečela!

"Hmm, ne, já vás chápu, vy dva… vždycky v noci… to…, a kde že je maminka?"

Navíc je absolutně jasné, že nemoc jako homosexualita je přenosná. Když ne přenosná, tak je způsobena samozřejmě výchovou. Proto je NAPROSTO na místě myslet si, že děti vychovávány homo rodiči budou taky homosexuální, tak to prostě chodí. Ptakopysk holt žere vlastní mláďata, a deti homoušů budou taky homo. A to přeci v 21. století nemůžeme dovolit! Největším problémem je, že ty parchanti pak budou zmatení. Víte, celý život se o dítě budou starat dva tatínkové a jednoho dne to dítě napadne: Kde je moje maminka? A kdo se ozve na zavolání "Tati!"? Tatínek A nebo Tatínek B? Možná bych jim pro jednodušší chod v naší nemorální a zvrácené domástnosti měl říkat Tatínek A a Tatínek B? Jsem zmatený, než abych si o tom promluvil s tatínkem a tatínkem, což zabere ani ne pět minut, budu radši celý život litovat, že mi poskytli láskyplný domov, a že mě nenechali v tom hrozném děcáku, kde si mě brali pěstouni, kterým na mě ani nezáleželo.

No, prostě, co všem hrabe? To jsou vážně lidi natolik tupí, zabednění a bezohlední a nevidí, že homosexualita není tak velká záležitost, jako z ní všichni dělají? Kdo jsou vůbec ty lidi, co říkají, že by homosexuální páry neměly adoptovat, když o tom ví velký hovno a celá svá přesvědčení staví na zažitých STEREOTYPECH a PŘEDSUDCÍCH!

Cože dělala maminka tvojí druhý mamince v noci?

Jako neberte mě špatně, já když viděl asi ve 14 letech v Televizních novinách na Nově dva homosexuály, kterým mohlo být ani ne dvacet, jak se tam před kamerou nakrucovali a říkali, že chtějí adoptovat, tak jsem si jasně řekl… NE, NESMÍ, to dítě by neuvěřitelně trpělo! Postupem času jsem ale na adopci dětí homosexuálními páry změnil názor. Moje trauma, které mi psokytla televize Nova, mrcha jedna, nepramenilo z přesvědčení, že by homosexuální páry neměly adoptovat. Moje přesvědčení vycházelo z toho, že jsem chybně podle jednoho exempláře hodnotil celou skupinu homosexuálů. Je to stejné jako s Romy. V ČR žije mnoho slušných poctivé peníze vydělávajících Romů, nicméně kreténů znásilňující dívky, co kradou a mlátí na potkání, je taky požehnaně. A v tom to je. Nesmíme se dívat na člověka patřící do jisté společenské skupiny jako na člena oné skupiny a soudit tak podle něho celou skupinu, ale musíme se začít na něj koukat jako na jednotlivce zastupujícího sebe samotného. Jsem si jist, že na světě existuje homosexuální hajzl, který by adoptoval dítě za účelem jeho zneužití a týrání. Ale takový hajzl existuje i v heterosexuální podobě, v podobě romské, bílé, křesťanské, ateistické, … Neměli bychom potencionálního rodiče soudit na základě jeho sexuální orietace, barvy pleti, náboženského vyznání nebo politického přesvědčení (v rámci norem, samozřejmě že dítě nestrčíte do rodiny patřící k sebevražedným sektám). Ale je nutno člověka soudit na základě jeho charakteru a života, který vede. Proto tu máme soudy a sociální pracovníky, kteří zjistí, zda jsou oba/obě dostatečně finančně, emočně a charakterně způsobilí/é pro adopci dítětě jako pár.

No jo! Děti vyrůstají! Děkuji za toto velké moudro, ó, mistře…

Ano, přiznávám, že dítě vyrůstající s rodiči homoušů může čelit potížím jako posměšky ve škole, nepochopení, zmatení a podobně. Ale přijde mi, že všichni zapomínáte na jednu věc. DĚTI VYRŮSTAJÍ!!! Myslíte, že je bude do jejich třicetin trápit, že Zuzanka od vedle má maminku a tatínka a oni mají jen dva tatínky nebo dvě maminky, což jim stěžovalo život jeden týden ve škole, když jim ten jeden poškolák řekl, že jsou teplí, protože mají teplé rodiče? Jsem asi blázen, ale vážně mi přijde jako přijatelná možnost, že by gay páry mohly adoptovat. Mnoho dětských domovů by prořídlo. A ještě jedna věc. Přijde mi mnohem horší, když dítě vyrůstá například jen s matkou, než aby děti měly dva rodiče stejného pohlaví. Fixace rodiče samoživitele na dítě je neuvěřitelná, dítě z toho pak má problémy v osobním životě. Oproti tomu má známá byla u jedné své kamarádky, která žije se svou partnerkou a jejich dcerou v jedné domácnosti. Prej ta rodina nemůže být normálnější, prej jsou dokonce "normálně" nudní.

Myšlenka dne. Lepší žádný rodič, než gay rodič, že?!

Kdo jsou tedy ti všichni lidé, aby mohli říkat, co je morální a co ne? Je snad v pořádku, že dvacetiletá romka má pět dětí a nedokáže se pořádně postarat ani o jedno? Zatímco gayům není umožněno adoptovat dítě, kterému by poskytli vše, co by mu na očích viděli? Vážně mi přijde, že jsou všchni zabednění. Na koho si hrají? Kolik psychologických výzkumů na homosexuálech provedli, že můžou říkat, že chtějí, aby homo párům NEbyla dovolena adopce pro dobro dětí. To mě asi nejvíc sere… kdo si ty lidi myslí, že jsou, že můžou druhým lidem zakazovat stát se rodičem?
Argumenty těch ignorantů byly prostě skvělou mňamkou ke čtení. Rozeberme si to:
 • To, že má dítě homosexuální rodiče, neznamená, že dítě samotné najde zálibu ve stejném pohlaví co se pohlavního cítění týče (zamilovanost, sex, romantické vztahy, masturbační fantazie). Byl proveden bezpočet výzkumů, ano, stane se, že některé děti jsou homosexuální, proč? Důvodem ale není orientace rodičů, ale důvodem je, že to dítě prostě takové je! Z výzkumů bylo zjištěno, že valná většina dětí jsou v budocím životě heterosexuálové!
 • Homosexuální páry jsou zvrácené, určitě pohlavně zneužijí své dítě. To, že jste chlap a máte rád chlapy, neznamená, že se na své dítě při koupeli budete koukat jinak, než heterosexuální tatínek při koupeli své dcery. Na světě jsou pedofilové, kteří jsou homosexuálně zaměřeni (na malé chlapečky), ale stejně nemocní jsou tu i heterosexuálně zaměření lidé (na malé holčičky). Takže, v kostce, ano, exsituje chlap pedofil zaměřený na chlapečky, to ale neznamená, že chlap homosexuál = pedofil!
 • Dítě bude zmatené a bude si myslet, že v dospělosti bude moci být v romanticém vztahu jen s lidmi stejného pohlaví. Kravina. Proč? Při všech těch filmech, seriálech a křesťanech není možné, aby si tohle dítě myslelo, spíše se bude zajímat, proč nemá maminku. Pokud takového dojmu ale dítě nabude, jeho rodič mu určitě vše rád vysvětlí.
 • Dítě bude mít problém socializovat se s heterosexuálními lidmi v dospělosti. To, že jste gay pár, neznamená, že nemátě hetero přátele. Vaše dítě se s nimi bude mnohdy stýkat a může dokonce vidět ženský / mužsky vzor člověka v některém z nich. Proto a z dalších důvodů není nutné, aby se dítě tímto stranilo ostatním vrstevníkům. Je navíc zvykem, že při adopčním procesu se prověřuje společenské zázemí (nevím, jak to nazvat) potencionálních rodičů.
 • Zkrátka celá věc není přirozená, dítě potřebuje jak matku, tak otce, proč dětem plést hlavy? Kampak se poděla tahle větička při všech těch rodinách s jedním rodičem? To je přeci taky nepřirozené. Trochu jsem se toho dotknul v bodech výše. Můj osobní názor: V USA je velká propaganda adopce dětí homo páry s tím, že bychom tyto "nové" typy rodin měli chápat jako "Modern family" (moderní rodina). Asi nikdy se mi slovo "moderní" nezprotivilo více jako u tohoto pojmu. Proč se snažit tohle téma tahat do "módy"? To jako že hetero rodiny nejsou dost cool? Jsou zastaralé, nemoderní? S tím ať jdou všichni zastánci tohoto trendu do háje. Nejde přeci vůbec o to, že je to moderní! Jde o to, že je to správné! Chápu, že to lze chápat nepřirozeně v tom smyslu, že dva muži a dvě ženy nemohou mít děti, ale jak se teď ukázalo v homo rodinách, které si dokázaly obstarat děti samy (umělé oplodnění, požádání přítele/přítelkyně o oplodnění jednoho z partnerů,…), žádný významný rozdíl mezi dospělým jedincem s hetero rodiči a jedincem s homo rodiči tu není! O děti je zkrátka postaráno s láskou dvěma LIDMI, dítě z toho vzešlo jako v každé jiné rodině, tak kde je kurva problém?!
Nejabsurdnější mi zkrátka přijde, že chcete, aby se děti mačkaly a trápily v děckých domovech, než aby tyto děti dostaly šanci na kvalitní život, bóže, čert to vem, s rodiči stejného pohlaví, bóže, to je toho!
Teď pár zjištění z různých studií:
Pokud by se jednalo o jisté rozdíly v chování mezi dětmi vychovánými v homo a hetero rodinách, našel jsem toto.
 • Chlapci vychováváni lesbičkami jsou v průběhu dospívání sexuálně zdrženlivější a ve výběru partnerek vybíravější než chlapci s otcem a matkou.
 • Dívky lesbiček jsou naopak v oblasti sexu "odvážnější" než dívky s otcem a matkou.
 • Homosexuální páry daleko lépe zvládají krizové situace, hádky, hněv atp. Psychologové se shodují, že v této oblasti rodičoství je nutné zohlednit to, že tyto situace mají vliv na pozdější vývoj dítěte. Homosexuální páry zde oproti heterosexuálním párům vyhrávají na celé čáře.
 • Studie prokázaly, že sexuální identity (pohlavní identita, orientace, osobní vzory (ke vzhlížení) obou pohlaví) se vyvíjí naprosto stejně mezi dětmi lesbiček a dětmi hetero párů.
 • Není zde žádný důkaz, že sexuální orientace narušuje psychologickou funkčnost.
 • V jistých studiích porovnávali úspěšnost (uplatnění v životě, kariéra, milostný život, …) dětí homosexuálních párů a heterosexuálních párů. Zjištěním bylo, že v tomto ohledu se v životě nejlépe uplatnily děti lesbiček.
Jak vidíme, jisté rozdíly mezi dětmi homosexuálů a heterosexuálů tu jsou, ale nejde o nic závažného, nic, co by zapříčinilo vyčlenění ze společnosti. Když o panictví nepřijde Mirek v patnácti, ale v osmnácti, je to cena, kterou bychom mohli být ochotni zaplatit za to, že Míra měl hezké dětství oproti dětství, co by mu poskytly dětský domov nebo pěstounské rodiny.*
Nakonec chci jen říct, že já osobně děti nenávidím, proto taky chystám vasektomii, ale myslím, že každý slušný člověk by měl mít možnost stát se rodičem nehledě na orientaci, rasu a vyznání. S přirozeností běžte všichni někam, z dětí leseb tu budou prezidenti, světoví lídři a mediální magnáti, kteří vám to pak všechno nemile "spočítají".
Informace jsem čerpal ze své paměti a z těchto článků:

Úvodní obrázek z http://www.slate.com/
Chlapec v notebooku našel co naměl na http://1.bp.blogspot.com/
Zmatené dítě z http://www.wrightslaw.com/
Sociální pracovnice z http://www.prlog.org/
Chlápek se šokujícím zjištěním z http://dempseymarketing.com/
Sirotčinec z http://1.bp.blogspot.com/
Imitace grafu z http://www.agriculbank.org/
* - Vím, že ne všechny pěstounské rodiny jsou špatné. Jsou tam výjimky, ale z toho, co se doslýchám, to občas ty děti s těmito rodinami nemají lehké. Na druhou stranu, když má dítě to štěstí, že je přiděleno dobré rodině, může zažít nejlepší zážitky svého děteského života.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ainree Ainree | Web | 24. října 2013 v 14:20 | Reagovat

Já si hlavně myslím, že by všichni měli být rádi, že jsou homopáry ochotné ty děti adoptovat. Protože si můžou pořídit děti vlastní. V dnešní době nebude takový problém najít dárce a náhradní matku... A pak ty děti stejně budou mít a děcáky a kojeňáky budou dál praskat ve švech.

2 Tonda Párek Tonda Párek | 17. ledna 2016 v 17:25 | Reagovat

Buzny do plynu.

3 Miloš Zeman Miloš Zeman | 17. ledna 2016 v 17:25 | Reagovat

[2]:Souhlasím. Zabít.

4 AlbertCer AlbertCer | E-mail | Web | 6. června 2018 v 19:21 | Reagovat

The prostate gland is central to the portion of a male's reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate is situated just before the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it will always be very uncomfortable and inconvenient for the patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.

Prostate infection, also known as prostatitis, is among the most common prostate-related symptom in men younger than 55 years of age. Infections from the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of kinds of prostate infection. It is a result of bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition connected with a particular defect inside the gland along with the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be caused by trauma to the urinary tract or by infections via other areas in the body. A patient may experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal with the prostate defect as well as making use antibiotics and NSAIDs to deal with the redness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not even to ascertain what causes these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate diet is important. These are some in the actions you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for health and wellness and it will also maintain the urinary track clean.

2. Some studies suggest that a few ejaculations each week will prevent cancer of the prostate.

3. Eat pork in moderation. It has been shown that consuming over four meals of beef every week will increase the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most critical measure to adopt to make sure a normal prostate would be to opt for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you need to select prostate examination at least a year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama