Castro, pronajimatel roku

25. července 2013 v 7:01 | Fucktard |  Události
Tento článek jsem napsal někdy před dvěma měsící jako reakci na mediální šílenství, kterému onehdy kraloval starý dobrák Castro.


V posledních dnech je celý svět šokovaný jistým na Novinkách (novinky.cz) profláknutým "incidentem", který se stal v USA. Taky vás šokuje, že někdo s vyšinutým mozkem provedl něco hrozného v USA? Taková bezproblémová země. Šok co?
Ano, mluvím o starém dobrákovi Castrovi.


Už mám dost toho, jak nám média blbnou hlavy a snaží se z Castra udělat "toho špatného". Čím se jako provinil? Co je zločinem tohoto muže? Co? Spáchal teroristický atentát na významné osobnosti naší planety? Vyčůral se do veřejného bazénu? Je homosexuál? Ne, neprovedl ani jednu z těchto hrůzností. Jediné, čím se tento muž, ne-li světec, provinil, je to, že poskytl několika dívkám na celých deset let střechu nad hlavou a to od nich ani jednou nechtěl nájemné! Zkrátka dobrák od kosti. Fakt, že dívky nepodepsaly nájemní smlouvy, a že je držel v domě proti jejich vůli, je jen zbytečným detailem, na kterém nebudu mrhat své mládí.

Média kvůli prodejím a sledovanosti jsou ochotna zničit život nevinnému člověku


Už mám vážně dost toho, jak média globálně démonizují tohoto člověka. Nastíním vám to, tenhle muž se jedné noci cítí osamělý, tak si vyjde ven a vidí osamocenou holčinu v teenagerovském věku. Jsem si jist, že si myslel, že se dívka ztratila. A jak jeden běžně dělá, když vidí ztracenou dívku, proti její vůli ji dokope do svého domu. Však víte, aby se jí něco za té chladné noci nestalo. Vždyť víte, jak to je. Mohl by se tam potulovat někdo, kdo by jí chtěl ublížit. Ano, jak vidíte, Castro je charakterní chlapák s velkým srdcem.

No, a víte, jak ten příběh jde dál. Muž, který dívku zachránil před nebezpečím chladných nocí, chce na oplátku dívku znásilnit, ale holka je pěkně nevychovaná a neví, co se sluší a patří a dovoluje si vzdorovat. Castro dosáhne svého, protože nenávidí, když je mu křivděno a šoupne holku na samotku, aby přemýšlela o tom, jak nevděčně se chovala.
A ta holka… no, ta malá holka se vůbec nestarala o žloutenku typu B, AIDS, kapavku a další sexuálně přenosné nemoci. Ano, ta nechutná nadrbaná teen štětka nenabídla svému "zachránci" ani kondom a dostala tu nejhorší nemoc ze všech - otěhotněla. Sexistka jedna nadrbaná! Proč je kondom věcí, na kterou má vždy myslet muž? Proč se vždycky o kondom má postarat chlap? I já si dodneška pamatuju, že nám ve škole na jedné besedě říkali, že kondom je záležitostí obou. Prostě čtrnácti-letej nechutnej nezodpovědnej harant, co byste chtěli? A pak kde se matky v teenagerovském věku berou, tady to máte. Holce dvanáct bylo, tak už snad má být připravená. Bylo to od ní velmi nezodpovědné a sobecké. Navíc, víte jak otravné je, když se pokoušíte jako gentleman někoho znásilnit a ta osoba není schopna přestat brečet? Člověk má chuť se na to kolikrát vykašlat… Chce toho snad po ní tak moc? Castro to nemůže nechat jen tak! Vždyť jí dal střechu nad hlavou, když se to vezme z jistého úhlu pohledu, dal jí dar mateřství a ona má tu drzost odmlouvat a brečet během znásilnění? Tady se musíme zastavit, a musíme obdivovat Castrovu trpělivost.

A přitom měla na výběr z tolika tvarů, barev a velikostí!

Co dívka neví je, že Castro je natolik obětavý, že se vzdal své absolutní svobody a ubytoval u sebe doma další dvě dívky, aby si měla s kým hrát, přeci jí nebude odepírat její dětské potřeby. Kde v sobě ten chlapák tu dobrosrdečnost bere?
A další věc, kvůli které si vytrhávám vlasy! Ty holky mají ještě ty nervy ho napadat jako hostitele, protože je tři týdny v měsíci nekrmil? Tenhle dobrák jim poskytne žití, o kterém se některým dívkám jen snívá, a ony mají tu drzost si stěžovat? Kde je jejich vychování?

Jak vidíte, hodí se připomenout jedno přísloví: "Pro dobrotu na žebrotu."
Navíc, jeho záměry byly čisté! Chtěl, aby shodily 40% své váhy proto, aby holky vypadaly dobře na Vánočních pohledech, které chtěl rozeslat ostatním "pronajimatelům". Pro ostatní členy PedoLolitaFuckerů (pronajimatelů) je to to jediné, na co se můžou o Vánocích těšit, protože nemají přátelé a jejich rodiny se od nich dávno distancovaly, však víte proč, kvůli incidentu s "pětiletou Bárou/Máňou" od vedle.

A jaké ponaučení nám z desetiletého utrpení 3 dívek, dneska žen, plyne? Nekamaraďte se s dcerami deviantů (ten se pozná pode toho, že má ve sklepení už dvě dívky) a používejte kondomy!

Obrázek zmuchlaných novin z http://social-media-design.com
Obrázek kondomů z http://topnews.ae

P.S. Při zpětném přečtení jsem zjistil, že článek je vlastně o "ničem", ale přesouvám sem všechny články z vlastního místa, tak ať je to alespoň kompletní ;-ů
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Paranoi Paranoi | Web | 25. července 2013 v 21:22 | Reagovat

Proboha! Žeru tyhle články. :D
Bydlení zdarma, sex zdarma a dítě k tomu. Co víc si přát. A ještě si stěžovat. No fuj.

2 es ef es ef | Web | 30. července 2013 v 12:58 | Reagovat

Že ty holky vůbec mají tu drzost se ozvat, že? :D

3 Fucktard Fucktard | Web | 31. srpna 2013 v 17:10 | Reagovat

[1]: Dík. Jo, přesně!

[2]: Taky si nad tím lámu hlavu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama