Co mě naučila Kate Winslet a trocha té porno angličtiny

20. července 2013 v 13:32 | Fucktard |  Jen tak
Tenhle rok byl… nevím, prostě jak by řekla Matka Tereza nebo Gándhí - byl na hovno. Znáte to, začátkem každého školního roku jste plni entuziasmu a nadějí. Chcete se průběžně učit, chcete překvapit sami sebe, chcete to zkrátka zvládnout dle svých představ. Samozřejmě si za cíl vytyčíte dostat samé jedničky na prcipapír, stát se nejoblíbenějším kancem na celé škole a zkrátka… TOHLE JE VÁŠ ROK!!! Když dostanete v říjnu asi třetí pětku z němčiny, kterou jste se začali učit jen proto, abyste dokončili to, co Hitler započal (ano, malování), spokojíte se na výzo s dvojkou a řeknete si, že se budete snažit alespoň o vyznamenání. Když vám z každého druhého předmětu ve čtvrtletí vychází trojka, řeknete si, že vše opravíte na dvojky. Když v pololetí dostáváte dvě čtyřky na vysvědčení, řeknete si, že před sebou máte celý půlrok značící pro vás nový start, kde můžete teprve všem ukázat a dokázat svůj potenciál.Slovy Matky Terezy: "Jebu na to!"

Nechci tu rozsáhle řešit známky, shrňme to - zkrátka jsem to posral a nejlepší na tom je, že mi na tom absolutně nesejde. Podle mě je to všechno o přístupu. Pro mě je důležité, abych si nemusel ve vzdálené budoucnosti říct větu: "Škoda, že jsem se ve škole neučil, abych měl lepší život, než mám teď." V téhle fázi života vím, že si tuhle větu nebudu muset nikdy říkat, tedy ne, že bych spolknul všechnu moudrost světa (i když jsem fakt blízko) nebo nepotřeboval vzdělání, ale zkrátka mi přijde, že dřít se jako kůň na střední je pěkná kravina, ne-li, dovolí-li slušní lidé, píčovina! Prostě to nemá smysl! Je to možná skvělý nácvik na vysokou, ale stejně, spíš než se učit večer před písemkou je mnohem lepší koukat na Game of Thrones.

Rodinná momentka naší češtinářky…

Dostávat každou hodinu pětku z němčiny mi už bylo někdy během dubna docela trapný, ale nejlepší na tomhle školním roku byla možnost pozorovat ty "intriky" našich kantorů. Tak třeba náš tělocvikář to táhne s naší češtinářkou (ano, má manžela a s ním překrásné dítě mající oči po… tělocvikáři - si myslim já). Sama češtinářka "cvičila" s tělocvikářem hned několikrát během toho, co měla mít hodinu s námi. Zkrátka jsme s ní měli hodinu, do třídy vešel tělocvikář, že s ní musí něco probrat, zamkli se do volnýho kabinetu a "cvičili" celej zbytek hodiny. Neposlušná češtinářka! Měla by dostat černej puntík! Teď mě mrzí, že jsem nešel ven a přes okno jsem nenatočil ty dvě hrdličky na mobil, mohl bych je vydírat jako v amerických seriálech ku prospěchu mých známek, zkrátka jsem idiot, nevyužil jsme situace, zasloužím si uříznutí ptáka jako v GOT. Dále se náš sbor rozdělil na dva tábory. Na normální a na pizdy. Každej týden musíme psát nejmíň jednu petici, abychom tu školu udrželi v jakémsi "normálu".

Asi tak nějak jsem vypadal, akorát s penisem a s fakáčem!

Zrovna nedávno jsme museli jít předat nějakou petici (zase!). Jeli jsme s kámošem autem předat petici a já otevřel okno a na každýho ukazoval fakáče, protože jsem strašně cool, a když jsem na skupinku jiných kluků z prdele řval: "SUCK MY DICK! SUCK MY DICK, SUCK MY BALLS AND EVERYTHING IN BETWEEN!" Skupinka jinochů to brala s homorem, jak také bylo smýšleno, ale mě asi málem trefil šlak, když můj kamarád parkoval přímo vedle oné skupinky kluků. Myslel jsem, že se počůrám smíchy a že ho zabiju, když v tom jeden z těch debilů přišel ke kámošově autu a zařval něco do okýnka, nerozumněl jsem mu, ale strašně jsem se smál. Měl tak navrch, to jsem nemohl dopustit. Oni už odcházeli, tak jsem rychle vystrčil hlavu z okna a zakřičel na něj: "Tak vykouříš mi ho nebo ne?" To už na ně bylo asi moc, protože bez odezvy pokračovali v odchodu, ale smáli se.


Vystoupili jsme z auta, můj kámoš se smál jak pitomeček, ale pak mi řekl, že mě už autem nikdy nikam nebere, což mě zasáhlo jako bumerang a bude třeba nejmíň půl roku terapie, abych se přes to dostal. O chvíli později mě odvážel dolů do centra města a já když vystupoval, zavěsil jsem se mu za dveře skrz otevřený okýnko a křičel, že jsem jako Rose z Titanicu, a že ho nikdy neopustím (víte jak skočila z toho záchranného člunu a zavěsila se o Titanic), mám takovej dojem, že jsem mu i tak trochu skočil (nadneseně řečeno) na přední sklo auta. Pak mě vyrušila moje bývalá družinářka ze základky, která mi sahala na můj šíleně sexy zadek a řekla, ať se sebou něco dělám (poslední dobou jsem trochu přibral, mám fetiš na zmrzlinu a čokoládu), neurazilo mě to, smál jsem se, ale když odcházela, ukázal jsem jí fakáče (Like a boss!), no a samozřejmě jí to ty malí fakani, co byli s ní na vycházce hned museli vykecat. Hrdě jako chlap jsem řekl, že to nebylo na ní, no, prostě trapas. Když se otočila znovu k odchodu, vyfakoval jsem ji ještě jednou, pro uspokojení mé mužnosti. Přece se nenchám porazit malýma prevítama, kteří na světě jsou určitě jen kvůli malé dirce v kondomu jejich rodičů.

Můj kamarád odjel a já se zlomeným srdcem kráčel domů. Protože tomu zmrd jménem Osud chtěl, narazil jsem na tu skupinku debilů, však víte jakou, tu co mi měla vykouřit. Jsem strašnej frajer, když jsem s někým, ale jak jsem mimo smečku, jsem jak střelená laňka tak akorát na porážku. Nedokázal jsem se přestat usmívat jak ten nejzfetovanější socko-smažinec na světě, tak jsem je i s celým náměstím obešel a dělal, že je ignoruju, že jsem zamyšlenej a že právě přicházím na znění čísla Pí.

Šourku, k noze! No, nezní to nádherně?

Vůbec nevím, co budu dělat o prázdninách. Přemýšlel jsem, že bych so koupil psa (zlatýho retrívra), ale nevim, ještě popřemýšlím. Mým největším strachem je, že se stanu takovým tím typickým magorem s různě barevnýma ponožkama, co si váží vztahu se zvířaty víc než s ostatními lidmi okolo něj. Přemýšlel jsem už i o jménu. Chci něco originálního jako třeba Sam, Max, AIDS, Syfilis nebo Šourek… Mým favoritem je Šourek, už se těším, až to budu diktovat veterináři do očkovacího průkazu.

S takovými prsy už nikdy více Mařenka, ale pořádná Mařena!

Dneska jsme ve škole koukali na Hansel & Gretel: Wtich hunters a momentálně jsem naprosto udělanej do Gretel / Mařenky - Gemma Arterton. Kromě v každém záběru velkých prsou mě asi nejvíc zaujala ta část o dětství, když tam jako malá v Perníkové chaloupce vykuchala a usmažila v peci tu šerednou čarodějnici. Nevím, prostě na malých holkách s nožem, co vyrostou do holek se střelnými zbraněmi, něco je…


Úvodní obrázek z http://i.idnes.cz/
Matka Tereza z http://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/
Nevěrníci z http://thebobbu.com/
Žena v autě z http://ak7.picdn.net/
You jump, I jump, right z http://media.tumblr.com/
Čokl jménem Šourek z http://www.goldendoodle.net/
Hansel & Gretel z http://1.bp.blogspot.com/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama