Můj blog o anusech blogem dne, fuckers!

22. července 2013 v 22:29 | Fucktard |  Blog
Na internetu se uživateli může dostat hned několika poct.
Pokud jste výtvarně zaměřeni nebo zkrtáka jenom úchylové, můžete na deviantartu dostat prestižní DD - Daily Deviation, pokud máte literární střevo, no, přiznejme si to, to nikoho nezajímá a pokud rádi blogujete, můžete se dostat na titulku blog.cz jako blog dne! Poklekněte, bitches, tohle se právě stalo mně, Obamův kongratulační dopis je už jistě na cestě!


Když jsem se probudil po dvouhodinovém nekvalitním spánku, udělal jsem to, co každý playboy v mém věku, šel jsem zkontrolovat můj blogísek. Když jsem kontroloval návštěvnost mého blogu, byl jsem překvapen, že zde už bylo 12 lidí, chápete? Ne 9, ne 10, ale rovných 12 lidí! Říkal jsem si, že jsem včera hodně projížděl blogy ostatních a komentoval jsem tam, že se na to tedy koukli asi taky až ráno a takto jsem si zkrtáka vysvětloval takové rekordy trhající spadnutí serverů zpusobující čísla, ano, stále mluvím o čísle 12.

Pak jdu na titulku a co nevidím! Můj blog se dostal na páteční blog dne!!! Když jsem přestal brečet radostí, obvolal všechny příbuzné, napsal jsem si tuto událost do přihlášky na vysokou do kolonky "Životní úspěchy", však víte, hned vedle: Zabil přiotrávenou krysu u nás na zahradě. S timhle mě nemůžou nikde nepřijmout.

Teď se schyluje ke konci dne a 80-90 lidí je pro mě fakt pocta, 42 jsem sice já (aktualizoval jsem jak praštěnej, holt toplist je kšunt), a to i přesto, že za celý takhle plodný den jsou jen dva nové komentáře, z nichž jeden je jen smajlík...

Ale i přesto, že blog.cz ze mě udělal celebritu, lídra národa a novátora, mám z blogu.cz dneska hořkosladký pocit (ne, není to reference na oslazené sperma!). Minulý týden bylo tématem týdne "Zakázané ovoce", to mě i celkem nadchlo, přivedlo mi to takové to příjemné šimrání na pravé bradavce. Ale nynějším tématem týdne je pojem PRO ANA BLOGY.

Byl jsem nadšenej! Ne proto, že bych měl co říct k tématu samotnému, ale protože jsem si to špatně přečetl, mozek vidí, co mozek vidět chce, a místo "Pro ana blogy" jsem ráno četl "Pro ANÁL blogy". Tahle situace připomínající, že jsem negramotnej dement, nastala jen ze dvou prostých důvodů: 1) Byl jsem rozespalý, 2) Pojem "pro ana" jsem ani neznal, tudíž můj mozek slovo ana snímal jako nejbližší známé slovo... tedy anál.

Už jsem si v hlavě připravoval článek, jak je anální sex v první řadě věc pěkně nechutná, pokud nejste udělaný do fekál porna, a v druhé řadě nebezpečná - totiž, já nevim jak vy, ale já rozhodně nemám zájem ve třiceti nosit plenky, pokud máte ovšem fetiš na to oblékat se jako mimino, jedná se o win win situation.

Když jsem si procházel články na téma týdne od jiných blogerů, moc mi nesedělo, že na téma o análech každý řeší poruchy příjmu potravy. A ne, vůbec mi nedošlo, že by takové téma ani blog.cz zadat nemohl kvůli mladým blogerům.

No, řekněme, že osvícení nastalo až někdy po poledni. Dozvěděl jsem se, co pro ana blogy jsou a řeknu vám, celé město jsme z toho úplně v háji a chystáme pochod!

Proč by kurva blog.cz zadával takové téma. Jako neberte mě špatně, já jsem samozřejmě jako každý jiný pro jakoukoli poruchu přijmu potravy, jsem přeci jenom člověk, ale dávat publicitu duševní nemoci, to jako fakt?

Podle mě čím méně lidí o téhle sebedestruktivní pošahanosti ví, tím lépe. Proč věnovat publicitu něčemu takovému? To byla moje první reakce. Ale jestliže mě seriál Šmoulové něco naučil, tak to, že lze ve všem najít pozitivní stránku věci. Pokud se zkrtáka jeví něco jako velmi negativní, vždy můžeme změnit úhel pohledu a pohlížet na věc s pozitivním přístupem stejnou měrou. Takže po nějakém tom dumání jsem došel k závěru, že je to zřejmě dobré téma týdne, protože autorky pro ana blogů tak budou mít šanci si přečíst články a názory ostatních lidí a možná jim to i otevře jejich vystouplé oči a celou tuhle sebevražednou misi potom přehodnotí, poučí se a s trochou štěstí se možná potom úspěšně stanou bulimičkami. Držte jim se mnou palce!

Fuck me!!! Proč je to zase tak dlouhý! Mělo to být jen krátké oznámení!

Mrtvá krysa coby trofej mé můžnosti z http://www.renovationtrap.com/
Můj otec z http://www.ivillage.ca/
Očka jako studánka, anorektická studánka, z http://2.bp.blogspot.com/
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Thalia Contostavlos Thalia Contostavlos | E-mail | Web | 22. července 2013 v 22:36 | Reagovat

Opravdu jsem se hodně nasmála, je vidět, jak se taková pocta (jako být vyhlášen blogem dne) projevuje ... jinak TT mě taky hodně zklamalo. Doufala jsem v něco, o čem budu moci napsat povídku a místo toho jsem dostala téma, o kterém nic nevím, které mě nezajímá a tudíž nejen, že nic nenapíšu, ale ani si nic moc nepřečtu :( Jinak doufám, že se ti na blogu objeví víc komentářů, kde není jenom smajlík :)

2 Fucktard Fucktard | Web | 23. července 2013 v 6:16 | Reagovat

[1]: Moc díky ;-). Ono to asi není špatné téma, jen je to téma, ke kterému se zřejmě může vyjádřit asi jen někdo, protože ne každý do té problematiky vidí. Ale tak admini pochopitelně nemůžou uspokojit každý týden každého. Tak si tu povídky napíšeš snad příští týden :D.

3 Vendy Vendy | Web | 24. července 2013 v 19:46 | Reagovat

No tohle, nebýt blogu dne, tak se sem nedostanu (další způsob objevu tvého blogu čistě náhodný).
Dobré počteníčko, prima nadsázka, při čtení mě cukalo u pusy.
Byl i ohňostroj? :-)
Nad Tématem týdne už nekroutím hlavou, poslední dobou jsou to tak úžasné tipy, že u propagace anorexie se není čemu divit.
Ale brala bych to i z té druhé (pozitivnější) stránky - nejen že se ty anorektické husy dočtou negativních názorů, ale může se stát, že na jejich sebestředné blogy přijde víc nesouhlasných komentářů a trochu jim nabourají jejich stálý spokojený anorektický rituál ve vytváření jídelníčků snídaně nic, svačina nic, na oběd jablko, svačina nic a večeře nic.

4 Fucktard Fucktard | Web | 25. července 2013 v 6:35 | Reagovat

[3]: Kdyby jenom ohňostroj. Celé město slavilo, české i zahraniční celebrity se sjely, jen aby mi mohly pogratulovat. Už mám nabídky od Novy i Primy na vlasní reality show.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama