Důvod neaktivity... co vás to kurva zajímá?

31. srpna 2013 v 16:34 | Fucktard |  Blog
Celý měsíc jsem nepsal, protože jsem byl plný zklamání a hořkosti (a řekněme si to na rovinu, kromě psaní blogu mám i jiné zájmy... jako třeba... pletení a pomáhání dětem v Africe přenášet HIV vir). Na začátku srpna jsem měl rozepsaných asi 5 článků (to je jako supermanovsky hodně) sem na blog a byl jsem na ně strašně pyšný a nemohl jsem nad nimi přestat masturbovat a zároveň si honit frndu. Byly vtipný, zajímavý a zjednošeně řečeno - čtivý.


Obzvláště jeden byl pro mě srdeční zálžitost *mává dramaticky rukou před obličejem, aby zábranil výronu slz... a spermatu*, vyléval jsme si tam své srdéčko, jaký je nyní pro mě život, když už nejsem na titulce blog.cz (pretty harsh). Jo, vím, že se v administraci dá nastavit průběžné ukládání, ale zkrátka jsem zvyklý na to psát si všechny věci v neuložených souborech vymakaného MS programu jménem... wait for it - Poznámkový blog (taková ta jednoduchá věc, na které psal ještě Komenský). Jedinou funkcí tohoto programu je... psát poznámky - nelze je odlišně formátovat, něco jako automatické průběžné ukládání v tomto programu neexistuje a prostě - IT SUCKS! Proto mě naštvalo, když se mi počítač seknul tím apokalyptickým způsobem a já ho tak musel restartovat, čímž jsem ztratil naprosto ... VŠECHNO! Pak mě úplně přešla chuť něco psát, protože jsem přišel o tolik materiálu. Byla to traumatická zkušenost, ale já a můj tým psycholgů už na tom pracujeme. Už se zlepšuji, třeba dneska ráno jsem se řezal žiletkou do stehna jen dvakrát!

Po restartování se mi úplně dojebal a abych to zkrátil, trošku jsem si do noteboočku bouchnul a nejdřív mi nešel monitor, když jsem bouchnul ještě jednou, šel sice monitor, ale nešel Windows. Vůbec. Takže jsem si musel jít k babičce půjčit jejich notebook (babička založila Google) a pomocí flashky si přes jeden OS z Liuxových vod přenést nějakých 400 GB potřebných dat (většinou lesbický fekál porno). Ta flashka měla kapacitu 15 GB, takže to byla fakt sranda na 2 dny soustavnýho přenášení souborů z mýho noťase na noťas babičky. Pak jsem přeinstaloval celej Windows a pak zase pomocí pojebaný 15 GB flashky přenášel mraky souborů z babičky noťasu na ten můj. Ať teď zkusí asijské děti pracující v textilních továrnách mluvit o dřině!

Při instalaci nového Windowsu jsem mému počítači dal opět jméno UBL (Usama Bin Ládin), a protože se pořád ne a ne poučit, po nějakém čase jsem zase psal článek v Poznámkovém bloku. A ano, opět se mi krypl seknul, takže jsem ho zase restartoval, naštěstí se mi nepodělal zas celý Windows, kdo by to byl řekl, že když do počítače neboucháte jak do bezdomovce ležícího v pražských ulicích v zimě, že se vám nerozbije (hádám, že to bude jedna z těch záhad lidstva, na které my nikdy nepřijdeme... chápete, co myslím? 'věci mezi nebem a zemí' shit). Ano, správně jste uhodli, že i tento článek píšu v Poznámkovém bloku, hádám že jsem závislý, asi je to můj fetiš. Pokud se mi zase sekne, spáchám sebevraždu, protože už mi to vážně rozjebává psychiku. Vím, že každej někdy jí sušenky a hystericky brečí ve sprchovém koutě pod studeným proudem vody, lidi, mně se to kvůli těm seknutím stává dvakrát denně, když menstruuje naše želvička, tak i třikrát.

Hodlám napsat článek o tom, jak zachránit soubory na vašem počítači, když se vám zesere Windows (because I care, fuckers!). Co? Že bych slyšel obavy fanoušků černého a modrého humoru, že se tento blog pomalu stane IT blogem? Ne, nebojte, bude to spíš jako záchranný článek do budoucna pro mě, protože mám pocit, že reinstalaci Windowsu budu ještě absolvovat a až se tomu tak příště stane, chci vědět, co přesně dělat (totálně počítám s tím, že na to do tý doby zapomenu, proto si to chci napsat).Takže, čí je ve výsledku vina, že jsem nebyl na blogu aktivní? Ano! Microsoftu! Co je to za operační systém, když neustojí pár ran do hardwaru? Že by se s tím mělo něco dělat?! ANO, MĚLO! Proto tu máte mě, vašeho velvyslance dobré vůle UNICEF #1 - FUCKTARDA! Proto radím, připište mi na můj účet pár tisíc korun a já... s tím něco udělám. Fakt, proč jinak bych lhal? Abych kradl vaše peníze? Tomu sami nevěříte!

OBRÁZKY:
Lesbička (ten účes je jasnej) snažící se mít lesbický něžný sex s notebookem z http://laportecreative.com/
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama