#8 Padesát odstínů kemry polykajících kachen

21. září 2013 v 7:18 | Fucktard |  Padesát odstínů
Lidi, co mě znají, mě můžou sice pokládat za, řekněme, psychicky labilního jedince se sklony k nekrofilii, ale na rozdíl od mnohých "nebláznů" (rovná se - nudní goody two shoes rádoby moralisti) jsem si vědom naprosto každého stavu, který prožívám. Tím vším chtěl poét říci, že když chci, dokážu se chovat velmi vyrovnaně a kultivovaně. Ovšem to vůbec neplatí, pokud se jedná o řízení auta, bitches, bojte se, Fucktard jde dělat řidičák… tentokrát legálně.

Na rozdíl od ostatních dětem přístupných článků na tomto blogu je tento článek mírně nechutný, takže čtěte nejlépe u záchodové mísy nebo s kýblem v ruce.Ne, nezajímám se o auta; ne, nemám potřebu někam dojíždět; ne, nemám potřebu si jen tak v odpoledni provětrat hlavu na silnici; ne, nemám v plánu kopulovat v autě s další osobou/osobami/o samotě; ne, nemám chuť jezdit na žádné "road tripy" s Kristen Stewart, kdy nechtěně přejedu jelena/člověka a pohřbím ho s mým spolujezdcem (Kristen) a následně si slíbíme, že se o tom v budoucnu už nikdy nezmíníme, leda by se nás po několika letech snažili na oplátku zabít Bambi/dcera "zesnulého" a my tím pádem museli kápnout božskou, jít sedět a dát tak Bambimu/dceři opět možnost klidně v noci spát. (Btw: Taky si myslíte, že Bambi je neuvěřitelně přecitlivěla píča?)


Jediný důvod, proč jsem se usmyslel k dělání řidičáku je ten, že mě do toho nutí rodina. Mnohdy velmi dobře odolávám nátlaku okolí, však víte, stylem - "Musíš udělat to a to…", "Nemusim a fuck you." - ale vlastní mámu vyfuckovat nemůžetedvakrát v jednom týdnu. Takže jsem si sehnal finance, bylo to na krajíčku a jen tak tak jsem opět odolal gay pornu a musel se srovnat s tím, že k tomu bankomatu na druhej konec našeho města prostě půjdu pěšky a mohl jsem vyrazit na první seš' (= session).


V našem městě samotném je autoškol hned několik, ale nechtěl jsem dělat papíry ve městě, kde bydlím, protože by se mi smálo celý město, že si ještě pořád pletu pravou a levou stranu (= větší šance hromadné bouračky… prej). Takže dojíždím do vedlejšího města, kde je to mimochodem i levnější a vždy je lepší zničit majetek někoho, na jehož ekonomice města vám nesejde.


V okolí autoškoly je říčka, kde se čvachtaly kachny. Šel na mě kemránek, tak jsem si pěkně do říčky odplivnul, představte si mé zděšení, když se k mému kemránku seskupilo několik kačen a nebojím se říct, že se o ten kemr i praly. Boj to byl dlouhý, vyhrát mohla ale jenom jedna, vše se to stalo v horizontu asi tří sekund a mně se začal zvedat kufr. Když se mi zvedal žaludek z toho, že nějaká kachna, kterou sotva znám, polkla můj flusanec jako nejvybranější šéf kuchařovu specialitu, Bůh ví, co by se mi zvedalo, když by si kachny pochutnávaly na mých blitkách.
Říká se, že erekce v jistých případech přichází kromě záležitostí se sexem spojenými v nejpodivnějších chvílích a já tuto teorii nechtěl testovat, ne v přítomnosti kachen, ne že by mi nezáleželo na vědě, nebo čert chraň na erekci, ale hned po tom, co jsem tam flusnul znova a tentokrát tu kachnu (co nemá na rozdíl od holek problém polykat) nahrál na mobil, vydal jsem se na zastávku, kam mi měl přijet autobus.
Normálně si vždycky sednu a vedle sebe dám můj školní batoh a dělá to tak hodně lidí. Lidi, všechna místa byla volná a batohy na zemi, včetně toho mého. Hádám, že asi ani jeden z nás v autobuse nechtěl, aby na něj bláznivá Julča křičela, že ta kurva si tam dala kufr (nebo batoh), však víte, protože ona má právo sedět. Ne, je fakt úžasný, jak nenajdete živáčka, co by si něco odložil na vedlejší místo. Julča CARES!

ZDROJE:
Asi moje nová holka z http://2.bp.blogspot.com/
Největší citlivka na světě z http://images.wikia.com/
Rodinná nátlak z http://omgtoptens.com/
Nápis pln moudrosti z http://images3.makefive.com/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sentencia Sentencia | Web | 22. září 2013 v 14:39 | Reagovat

náhodou... řidičák je fajn :) nakonec za něj budeš rád
a ke kachnám se vyjadřovat nebudu. Jejich polykající reflex jsem nikdy nijak víc nezkoumala :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama