Jak ušetřit na dítěti - co ho takhle potratil na kruháku?

21. října 2013 v 16:54 | Fucktard |  Události
Nenapsal jsem víc než měsíc, nemám žádnou výmluvu typu "rozbil se mi počítač" (se sice taky stalo - dvakrát), ale v poslední době jsem nenapsal jediné řádky snad jen proto, že... se mi nechtělo. Nevím, zkrátka jsem nebyl schopen napsat jediného slova v jakékoli formě - kniha, scénář, článek,... Celkem bummer.

(Článeček je trochu černější než obvykle - i na mě je to trochu moc, ale překousněte to! :D)


Poslední měsíc byl takový divný. V našem městě jednu paní v sedmém měsíci těhotenství přejelo auto, které z místa činu ihned odjelo. Ona žena ihned zemřela, nejsem biolog nebo studovaný doktor, ale hádám, že to polorozmleté díťátko v ní asi taky nepřežilo. Ano, je mi líto té ženy i jejího obsahu břicha, ale neumím si představit, co by to psychicky udělalo se mnou, kdybych byl tím řidičem!

Yes, we can!!!

Ta ženská to měla snadný - ta slítla z kola a zemřela... není zde žádný pocit viny, žádné trauma, se kterým se bude muset pokoušet vypořádávat celý zbytek života. Jo, to je ten luxus, když vás přejede auto a podlehnete - žádný pocit viny ani nic podobného, protože jak známo ze statistik prestižních amerických univerzit - mrtví lidé nemívají city (neříkejte to nekrofilům nebo se rozbrečí, však je znáte... to víš, že tě červy prožraná polorozhnilá Mařka miluje celým svým srdcem!).

Co byste dělali vy, kdybyste něco takového spáchali? Vzali život na kruháku těhuli, která by za 1-2 měsíce přivedla na svět nového človíčka?

Já osobně bych se snažil sám sebe nějak utěšit myšlenkami jako:
  1. Á, třeba jela na tom kole v 7 měsících na potrat... že jo? Prosím, řekněte někdo, že jela na potrat!!!
  2. Žena partnerovi nechtěla sdělit, jakého pohlaví jejich dítě je - teď už se to konečně dozví... sice ze zprávy od koronera, ale stejně - Yippee!
  3. Možná, že je dobře, že se to dítě nenarodilo, co vy víte? Mohl to být budoucí Antikrist nebo Hitler!
  4. Té ženě už se nebude chtít neustále čůrat (není zač, vzkazuje řidič)!
  5. Čistě ekonomicky - žena ušetří o 100% více na plenách, než když by se to dítě narodilo.
Myslím to vážně, pleny jsou drahý jako kráva!

Mé sdělení ke konci? Nelezte DO PRDELE v sedmém měsíci těhotenství na idiotský kolo, i kdyby ty zavařený okurky byly v Bille v sebevětší akci!!!

P.S: Celou story babičce řekla jedna babka v čekárně u doktora, takže je celkem dost možný, že žena těhotná nebyla a že dost možná i k ničemu nedošlo. Však znáte babky v čekárně...


Samozřejmě je mi všeho strašně líto a cyklistce a jejímu nenarozenému přeje blog "Padesát odstínů" brzké zotavení.

Zdroje:
Plena, ve který je dětskej anus z http://www.nazeleno.cz/
Typická čekárna z http://img.blesk.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama