Jen tak

Už se těším až dostanu AIDS!

20. července 2013 v 13:35 | Fucktard
Nevím, jestli to je tím, že jsou prázdniny a nestýkám se tak s hromadou lidí každý den, ale zkrátka se cítím strašně otupeně. Nevím, nic mě nenadchne, nemám deprese, k ničemu se nemám... Ale tak asi všechno lepší než jedna velká depka, takže asi zavřu tlamu a nebudu si stěžovat.

Co mě naučila Kate Winslet a trocha té porno angličtiny

20. července 2013 v 13:32 | Fucktard
Tenhle rok byl… nevím, prostě jak by řekla Matka Tereza nebo Gándhí - byl na hovno. Znáte to, začátkem každého školního roku jste plni entuziasmu a nadějí. Chcete se průběžně učit, chcete překvapit sami sebe, chcete to zkrátka zvládnout dle svých představ. Samozřejmě si za cíl vytyčíte dostat samé jedničky na prcipapír, stát se nejoblíbenějším kancem na celé škole a zkrátka… TOHLE JE VÁŠ ROK!!! Když dostanete v říjnu asi třetí pětku z němčiny, kterou jste se začali učit jen proto, abyste dokončili to, co Hitler započal (ano, malování), spokojíte se na výzo s dvojkou a řeknete si, že se budete snažit alespoň o vyznamenání. Když vám z každého druhého předmětu ve čtvrtletí vychází trojka, řeknete si, že vše opravíte na dvojky. Když v pololetí dostáváte dvě čtyřky na vysvědčení, řeknete si, že před sebou máte celý půlrok značící pro vás nový start, kde můžete teprve všem ukázat a dokázat svůj potenciál.

HIV pozitivní ledová tříšť

20. července 2013 v 13:28 | Fucktard
Nepiju, nefetuju, nehulím, občas rád obětuju nějakého toho kohouta, nerad mluvím s cizími lidmi a ze všeho nejvíc strašně nerad předstírám, že mám o ty cizí lidi zájem, proto je jasné, že na největší kalbě v našem městě (jisté letní slavnosti) prostě nesmím chybět! No jen si to představte! Co by si tam beze mě počali. Jo, je trapný když všichni vaši známí popíjejí pivko, koktejly a nechávají si mezi křáky honit od neznámých děvuženek ptáky ohniváky, zatímco vy srkáte ledovou tříšť, smějete se lidem, co si myslí, že umí tancovat nebo ještě hůře - zpívat, kam se hrabe 5Angels s jejich tanečními čísly!
 
 

Reklama